Български форум за Тоше Проески
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Български форум за Тоше Проески

Добре дошли на всички почитатели на Тоше Проески, които са заедно, за да продължат мисията му :Да правим добро, без да очакваме нещо в замяна !


You are not connected. Please login or register

Въпрос за даренията на дрехи за домове

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

irenap

irenap

Получих лично съобщение с въпрос откъде черпим информация кои домове се нуждаят от дарения и как имаме гаранции, че дрехите отиват по предназначение. Извинявам се много на дамата, която ми беше изпратила това съобщение, че без да искам го изтрих преди да мога да й отговоря лично. Затова ще го направя чрез тема тук и много се надявам тя да прочете, защото не знам как да се свържа с нея.
Та по въпроса с домовете, тези, които сме избирали за даренията са избирани на база лично посещение на някой от нашите членове на място, оглед на обстановката и разговор с директора, за добиване на впечатления, понякога от такъв пряк контакт се добиват доста ясни впечатление и мога да кажа, че има домове, където веднага са печелили доверието ни и такива, от които сме се отказвали, точно защото преценяваме, че не можем да сме сигурни, къде ще отидат даренията ни. Точно поради тази причина никога не даряваме пари, а материални неща, за които ни е посочено, че домът се нуждае, дарявали сме климатик, медицински апарат, мебели, все неща, които лично сме организирали да бъдат доставени и монтирани в домовете, така че няма как да не сме сигурни, че даренията ни са отишли по предназначение. Даряването на дрехи е било по-скоро помощна акция и са правени на същия принцип. Например имаме много добри дългогодишни контакти с дом Мария Луиза Пловдив, познаваме се достатъчно добре с ръковоството там и сме сигурни, че даренията ни отиват при децата, защото те дори са ни оставяли сами да дадем лично на децата дрехите, а не да минаваме през служители. За съжаление вече в доста домове има изисквания дрехите да са нови или да имат сертификат, че са обезпаразитени, което доста усложнява нещата. Другото, което изискваме винаги е официален документ за направеното дарение. Това са общо взето начините, по които определяме, къде да отидат даренията ни.

PS: Аз не само харесвам Тоше, аз му се възхищавам, заради хиляди неща, които далеч надхвърлят сферата на музиката Smile, най-малкото защото той е причината за всичко, направено от този форум

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите