Български форум за Тоше Проески
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Български форум за Тоше Проески

Добре дошли на всички почитатели на Тоше Проески, които са заедно, за да продължат мисията му :Да правим добро, без да очакваме нещо в замяна !


You are not connected. Please login or register

Пачурък, плетиво, сувенири и др.

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

valzal

valzal
Admin

Всички останали артикули - изделия от пачурък, декупаж,плетиво, оригами, рисувано стъкло и др.



Последната промяна е направена от valzal на Пон Дек 10, 2012 1:02 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

valzal

valzal
Admin

Пачурък, плетиво, сувенири и др. Za_baz10, Пачурък, плетиво, сувенири и др. Dn_ddn11

Пачурък, плетиво, сувенири и др. Dn_ddn10

valzal

valzal
Admin

Тези неща ги направих оня ден , някои от тях вече са продадени и събраните средства ще изпратя за Мишо. Дори и да е след 20ти се надявам Роси да приеме и предаде на родителите му моят скромен принос.

Пачурък, плетиво, сувенири и др. Gedc8411 това са всичките неща. Нета ми е ужасен , но ще се опитам да кача и отделни снимки в близък план Smile

Пачурък, плетиво, сувенири и др. Gedc8412-миниатюрна,порцеланова вазичка

Пачурък, плетиво, сувенири и др. Gedc8413 - чашки за свещи

Пачурък, плетиво, сувенири и др. Gedc8414 - чашка за свещи

Пачурък, плетиво, сувенири и др. Gedc8415 чаша за червено вино. За нея Динко каза,че негов колега още като влязал в офиса я съзрял и я взел Laughing

Benush

Benush

Много са красиви! Браво!Още по-мило ми става като чета,че са се продали!Продължавай все в същия дух queen

Viksi

Viksi
Admin

Много красиви неща! Вазичката и чашата за вино са страхотни попадения,браво,Влади

Benush

Benush

Коледни звезди by Viksi, изработени за Коледния благотворителен базар в Асеновград в подкрепа на Мишо Кашидов

Пачурък, плетиво, сувенири и др. 56377110

Benush

Benush

Ръчно изработени коледни цветя от Диди - работливка, които се продаваха на Коледния благотворителен базар в подкрепа на Мишо Кашидов в Асеновград

Пачурък, плетиво, сувенири и др. 56377210

valzal

valzal
Admin

PolskoCveke написа:Здравейте,момичета-кокичетаqueen !Признавам си че отдавна не съм влизала във форума,но просто начина по,който се случват нещата е коренно различен от този,който беше и сега информация получавам къде от някоя от вас,къде във фейсбук.Хрумна ми идея,защо да правим картички само за Коледните и Новогодишните празници?Можем например да правим оригинални картички,с някакво закачливо послание например,които да се купуват за всякакви поводи,рожден или имен ден,кръщане,сватба и подобни.Освен това,покрай рожденния ден на мъжлето ми Дани ми даде идеята да му направя нещо сама.Тя беше направила на Таки много оригинална картичка със снимки,послания и тн,а аз избрах да направя кутия,отново със снимки и послания,което беше много сладко.Има много подобни неща,като хартиени торти,фенери и какво ли още не,които могат да се направят и ще бъдат един оригинален подарък за всеки повод.Предполагам че всяка от вас може да се сети от някакъв вид подарък,която може да направи и би се продавал.Може би идеята не е толкова умна и оригинална ,но я мисля от известно време  и реших да споделя за да разбера вашето мнение.

Лони, не ти е глупава идеята, напротив - много е хубава. Даже отдавна е приложена, както ще разбереш от тази тема. Всеки прави каквото може и каквото му харсва. Бенджи - пачурък , Оля декупаж , Ели аранжировки ... имаме и картички за различни поводи.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите